REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

BUDMA 2020: w lutym spotykamy się w Poznaniu

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia jednej z najważniejszych imprez targowych w naszej branży, czyli BUDMA. W tym roku spotkanie tradycyjnie już odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach od 4 do 7 lutego. Program BUDMA jest imponujący i każdy, kto jest pośrednio lub bezpośrednio związany z szeroko pojętą branżą budowlaną, znajdzie tutaj coś dla siebie. Nas oczywiście najbardziej interesują towarzyszące BUDMA Targi Maszyn Budowlanych INTERMASZ.

 

Kilka słów o BUDMA

 

BUDMA to bardzo silna marka w gronie imprez targowych dla profesjonalistów. Świadczy o tym niesłabnące zainteresowanie wystawców oraz zwiedzających. Tegoroczna edycja może być wręcz rekordowa, ponieważ swój udział potwierdziło blisko 1000 wystawiających się firm, które zaprezentują setki nowych produktów, innowacyjnych technologii oraz usług. BUDMA jednak nie jest tylko klasyczną wystawą. To także arena wymiany doświadczeń, wzbogacania wiedzy oraz często gorących dyskusji na temat kondycji czy to branży budowlanej, czy generalnie polskiej gospodarki.

 

Co ciekawe, BUDMA nie jest już imprezą o zasięgu wyłącznie krajowym. Rokrocznie w targach bierze udział coraz więcej wystawców z zagranicy. Tym razem swoją obecność zapowiedziały firmy z ponad 40 państw, w tym z tak egzotycznych, jak Mongolia, Tadżykistan, Nigeria, Tunezja czy Syria.

...

 

INTERMASZ 2020: nowości i atrakcyjne oferty sprzedaży w jednym miejscu

 

Co prawda targi powoli zmieniają swoje przeznaczenie z handlowego na typowo wizerunkowy, ale to nadal bardzo dobra okazja, by spotkać się z przedstawicielami wielu firm i otrzymać specjalne oferty zakupu maszyn, osprzętu czy technologii peryferyjnych. Udział w INTERMASZ 2020 zapowiedziała cała czołówka zarówno producentów, jak i oficjalnych dystrybutorów sprzętu, w tym: Volvo Maszyny Budowlane oraz HKL Baumaschinen Polska. Oczywiście przyznane zostaną również Złote Medale MTP – w tym roku jeden z nich otrzyma właśnie firma HKL Baumaschinen Polska, która zgłosiła do konkursu znakomitą minikoparkę Kubota KX027-4 w wersji High-Spec.

Przypomnijmy: targi BUDMA 2020 i towarzyszące im targi INTERMASZ potrwają od 4 do 7 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

...

 

Pełna wersja artykułu jest już dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.
Zapraszamy do lektury.

31/01/20

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU