REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Bomag BW 100 AD-5, BW 120 AD-5 i BW 135 AD-5 – walce o wielu talentach

Gdybyśmy mieli wskazać najbardziej uniwersalne maszyny budowlane, z pewnością wymienilibyśmy ładowarki kołowe oraz minikoparki. Tymczasem producenci walców drogowych coraz częściej udowadniają, że ich maszyny także zasługują na miano wielofunkcyjnego sprzętu. Aby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć do oferty firmy Bomag, jednego z czołowych producentów walców drogowych. Tutaj naszą uwagę szczególnie przykuły modele BW 100 AD-5, BW 120 AD-5 oraz BW 135 AD-5.

 

Mało miejsca? Nie szkodzi!

 

Walce Bomag już na pierwszy rzut oka wyróżniają się jedną bardzo ważną cechą. Otóż są to maszyny kompaktowe, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane na ciasnych placach budowy, jak również w ścisłych centrach miast. Walce charakteryzują się znakomitymi właściwościami jezdnymi, na co duży wpływ ma funkcja łamanego przegubu. Te maszyny są wręcz stworzone do manewrowania tam, gdzie większe walce nie miałyby czego szukać. To przekłada się nie tylko na ich uniwersalność, ale też wysoką skuteczność w prowadzeniu robót wymagających precyzji.

 

Mniejsze BW 100 AD-5 oraz BW 120 AD-5 są zaliczane do grupy maszyn o masie do około 3 ton. BW 135 AD-5 to z kolei walec, którego masa wynosi już blisko 3,9 tony. Nie zmienia to natomiast faktu, że wciąż mówimy tutaj o maszynie mogącej pracować na nawet bardzo ograniczonej przestrzeni.

 

Wszystkie prezentowane walce najlepiej sprawdzą się w standardowych pracach remontowych. BW 135 AD-5 można wykorzystywać do budowy autostrad i dróg szybkiego ruchu. Mniejsze modele są natomiast idealne do odtwarzania nawierzchni, zagęszczania ścieżek rowerowych i chodników oraz do budowy parkingów.

...

 

Więcej na ten temat już wkrótce - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

24/07/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU