REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Betoniarka ciągnikowa na wałek WOM/PTO MG PYSNO z szuflą samozaładowczą

Mieszanie zapraw betonowych bezpośrednio w miejscu realizacji inwestycji, to wciąż standard na europejskich placach budowy. Nie wszędzie można przecież dotrzeć samochodem z gruszką, bywa też, że zamówienie zaprawy z betoniarni jest po prostu nieopłacalne. W takich sytuacjach idealnie sprawdza się betoniarka ciągnikowa, która gwarantuje bardzo wysoką wydajność pracy. W tym artykule prezentujemy możliwości betoniarki na wałek WOM/PTO o pojemności 1200 l produkcji MG PYSNO. Urządzenie wyróżnia się kilkoma istotnymi cechami.

 

Niezastąpiona w wielu sytuacjach

 

Betoniarki ciągnikowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie zwyczajnie nie ma sensu zamawiać betonu z betoniarni. Te urządzenia mają zasadniczą przewagę nad klasycznymi betoniarkami: są mobilne. Mogą być przewożone np. przez wozidło z ramieniem teleskopowym, wózek widłowy czy małą ładowarkę.

 

Gotową zaprawę wystarczy wylać w docelowym miejscu, bez ryzyka jej wcześniejszego zaschnięcia i bez potrzeby angażowania do tego kilku pracowników. To znaczne ułatwienie dla ekipy budowlanej i prosty sposób na przyspieszenie prac.

 

Betoniarka ciągnikowa MG PYSNO jest dostępna w popularnej wersji pojemnościowej 1200 l. Maszyna jest napędzana za pomocą przekaźnika mocy WOM. Betoniarka doskonale sprawdza się do mieszania zapraw betonowych i wapiennych, ale też np. do zaprawiania ziarna.

 

Więcej na ten temat już wkrótce - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

24/07/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU