REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Bauma 2019 - nie tylko dla gigantów

Po dwóch latach przerwy przedstawiciele branż drogowej, budowlanej i górniczej ponownie spotkają się w Monachium na targach bauma. To jedna z najważniejszych imprez tego typu na świecie. Nic więc dziwnego, że każda firma dbająca o swoją markę chce się na niej pokazać. Dotyczy to nie tylko największych koncernów, ale także nieco mniejszych producentów specjalistycznego sprzętu. Wśród nich nie zabraknie firm Avant Tecno, Digga, Dynaset oraz Hunklinger.

 

Avant Tecno szykuje prezentacje ładowarek

 

Fiński producent przywiezie do Monachium swoje najnowsze propozycje z kategorii ładowarek kołowych, ale nie zabraknie również pokazów osprzętu, szczególnie przydatnego przy utrzymaniu dróg. Avant Tecno dostarcza maszyny od 1991 roku. W jej ofercie znajduje się również ponad 200 różnych rodzajów narzędzi wymiennych, które pozwalają błyskawicznie zmienić przeznaczenie ładowarki.

 

Maszyny Avant Tecno pracują na całym świecie – firma eksportuje swoje rozwiązania na wszystkie kontynenty, w czym pomaga rozległa sieć sprzedaży (biura w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy w USA). Producent ma również oficjalnego partnera importowego w Polsce, którym jest firma Serafin.

 

Propozycje Avant Tecno podczas Bauma 2019 będzie można zobaczyć na stoisku FN. 1020/5.

 

Digga: nowości prosto z Australii

 

Digga to marka, która jednoznacznie kojarzy się z najwyższej jakości osprzętem wiertniczym. Australijski producent wielokrotnie gościł na naszych łamach – w e-maszbud.pl prezentowaliśmy już m.in. wiertnice czy koparki łańcuchowe Digga. Bliższe zapoznanie się z propozycjami tej firmy będzie możliwe właśnie podczas targów Bauma 2019.

 

Asem w rękawie marki Digga są oczywiście niezwykle wydajne i wytrzymałe napędy hydrauliczne. Dzięki nim wiertnice i koparki łańcuchowe tego producenta mogą pracować w nawet najtrudniejszych warunkach, za każdym razem gwarantując doskonałe parametry robocze, skracając czas wykonania zadania i obniżając koszty pracy.

 

Dodajmy, że firma Digga powstała w 1981 roku w Australii i do dziś ma swoje centrum produkcyjne w Brisbane na wschodnim wybrzeżu kontynentu. W tym samym mieście działa także centrum innowacji. Oficjalnym przedstawicielem marki Digga w Polsce jest firma Serafin.

... cdn.

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym. Zapraszamy do lektury.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU