REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Bauma 2019 - LiuGong umacnia swoją pozycję w Europie

Największy chiński producent maszyn budowlanych, koncern LiuGong wspólnie z Dresstą dopina ostatnie szczegóły swojego uczestnictwa w targach bauma 2019. Monachijska impreza wraca po dwóch latach przerwy i ekscytuje całą branżę. Nic dziwnego, że wystawcy pieczołowicie przygotowują się targów, prześcigając się w pomysłach na uatrakcyjnienie swoich stoisk. Bez wątpienia jedną z najciekawszych propozycji dla zwiedzających mają właśnie LiuGong oraz Dressta. Obaj producenci stawiają nie tylko na prezentacje nowych maszyn, ale także na bardzo bliski kontakt z gośćmi imprezy – docelowo swoimi klientami.

 

Mniej marketingu

 

LiuGong przywiezie do Monachium aż 6 zupełnie nowych maszyn, które łączy to, że powstały pod wpływem sugestii klientów. Są to ładowarki kołowe, koparki, równiarka samojezdna, wózek widłowy oraz dwie spycharki Dressta.

 

- Nasze wzornictwo przemysłowe naprawdę wynika z potrzeb klienta. Jestem przekonany, że klienci i goście targów bauma zauważą wkład, jaki wnieśli i z niecierpliwością czekam na ich reakcje na propozycje naszych nowych maszyn LiuGong oraz Dressta. – komentuje Gary Major, dyrektor działu Wzornictwa Przemysłowego w koncernie.

 

Potrzebę zacieśnienia współpracy z klientami i traktowania odbiorców jak partnerów, a nie zwykłych konsumentów, podkreśla także Howard Dale, Przewodniczący Zarządu LiuGong Europe i LDM:

 

- Naprawdę chcemy poznać upodobania klientów oraz luki, które widzą na rynku produktów i usług.

 

O tym, że LiuGong nie rzuca w tej kwestii słów na wiatr, najlepiej świadczą przykłady dwóch maszyn: koparki 909 ECR oraz koparki wyburzeniowej 950. Obie konstrukcje w dużej mierze powstały na bazie sugestii klientów, w tym zgłaszanego przez nich zapotrzebowania na uzupełnienie gamy tego typu maszyn w ofercie chińskiego producenta.

... cdn.

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym. Zapraszamy do lektury.

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU