REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD oraz ROTRA 2018 za nami. Czas na podsumowanie!

Wyjątkowo długa majówka nie wpłynęła negatywnie na frekwencję podczas tegorocznych, XXI już Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, którym tradycyjnie towarzyszyły targi MASZBUD i ROTRA. Kielce ponownie na trzy dni stały się polską stolicą branży wykonawców i producentów maszyn, o czym świadczą dane organizatora. Na imprezie oczywiście nie zabrakło redakcji e-maszbud.pl.

 

Ponad 10 tysięcy zwiedzających

 

W branży dużo mówi się o tym, że imprezy targowe powoli odchodzą do lamusa. AUTOSTRADA-POLSKA udowadnia jednak, że na takie wydarzenia wciąż istnieje zapotrzebowanie. W tegorocznej edycji imprezy wzięło udział 418 firm, których stoiska zajęły powierzchnię około 30 tysięcy metrów kwadratowych.

 

Między 8. a 10. maja teren Targów Kielce odwiedziło ponad 10 tysięcy osób. Na taką frekwencję wpłynęła nie tylko świetna pogoda, ale także ciekawa oferta wystawców. Tradycyjnie AUTOSTRADA-POLSA i towarzyszące jej MASZBUD oraz ROTRA przyciągnęły zarówno profesjonalistów, jak i całe rodziny.

 

Branżowa czołówka spotkała się w Kielcach

 

Trzeba obiektywnie przyznać, że tegoroczna edycja imprezy nie skusiła wszystkich największych producentów maszyn i pojazdów budowlanych. W Kielcach zabrakło między innymi takich firm, jak Komatsu, Caterpillar czy Volvo. Po części było to spowodowane nagromadzeniem się w krótkim czasie wielu podobnych wydarzeń.

Swoje stoiska przygotowało jednak wiele innych, czołowych firm, w tym LiuGong Dressta Machinery, Wacker Neuson, Dealerzy CASE, JCB oraz wiele innych znanych firm. Obecność LiuGong Dressta Machinery miała szczególne znaczenie. 

...

Cały artykuł jest dostępny w najnowszym numerze naszej

e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy do lektury.

 

 

 

01/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU