REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ammann - przegląd oferty lekkich urządzeń i maszyn do prac ziemnych

Branża producentów maszyn, urządzeń i narzędzi budowlanych jest dość specyficzna. Bardzo rzadko pojawiają się w niej marki, które z miejsca zdobywają sobie zaufanie klientów. Na to trzeba zapracować, często wieloletnim udowadnianiem jakości i fachowości. Taką drogę bez wątpienia przeszła firma Ammann, która dziś cieszy się opinią jednego z najbardziej renomowanych producentów na świecie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej aktualnej ofercie Ammann, ze szczególnym uwzględnieniem lekkich urządzeń i maszyn do prac ziemnych. Ten przegląd będzie bardzo pomocny dla przedsiębiorców, którzy planują modernizację lub uzupełnienie zasobów sprzętowych swoich firm. 


Ammann, czyli 150 lat niezmiennie wysokiej jakości

 

To zadziwiające, że firma założona jeszcze w XIX wieku nadal utrzymuje tak silną pozycję w niezwykle konkurencyjnej branży. Ammann jest przedsiębiorstwem-fenomenem. 

 

Firma powstała w 1869 roku i do dziś pozostaje w rękach tej samej rodziny. Obecny dyrektor generalny Ammann, Hans-Christian Schneider, jest przedstawicielem szóstego pokolenia właścicielskiego. Imponujące, zwłaszcza w czasach, w których globalizacja marek jest czymś zupełnie naturalnym. 

 

Dziś Ammann jest znanym na całym świecie dostawcą rozwiązań do mieszania i zagęszczania, maszyn oraz usług dla szeroko pojętej branży budowlanej. Sprzęt szwajcarskiej firmy jest synonimem najwyższej jakości i widuje się go pod wszystkimi szerokościami geograficznymi, zwłaszcza na placach budowy obiektów inżynieryjnych, w tym konstrukcji drogowych. 

 

W Polsce Ammann ma renomę producenta klasy premium. Sprzęt tej firmy nie jest i nigdy nie był tani, jednak za relatywnie wysoką ceną kryje się to, co najważniejsze: bardzo wysoka jakość i niezawodność. Z tego też powodu w naszym kraju urządzenia Ammann są chętnie oferowane na rynku wynajmu, który przede wszystkim oczekuje bezawaryjności i niskich kosztów eksploatacji. Bez wątpienia inwestycja w sprzęt szwajcarskiej marki jest bardzo rozsądna i obliczona na długofalowy zysk, dzięki czemu można ją polecić każdemu przedsiębiorstwu, które chce wyróżniać się na tle konkurencji szybkim tempem realizacji, dokładnością oraz najwyższą jakością prac. 

...

 

Cały artykuł jest dostępny w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl. Zapraszamy do lektury.

01/11/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU