REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Akumulatorowy żuraw przejezdny to świetna alternatywa dla suwnicy

Wywiad z Kazimierzem Stecem, właścicielem firmy LogisTech.

 

Schemat zawsze wygląda mniej więcej tak samo. Przedsiębiorca, nazwijmy go Janem Kowalskim, postanawia zainwestować w budowę nowej hali produkcyjnej. Pierwszym elementem, który się w niej znajdzie, będzie oczywiście suwnica. Zdecydowana większość takich Kowalskich nie bierze pod uwagę żadnego innego rozwiązania, ponieważ po prostu nie wie, że istnieją jakiekolwiek alternatywy. Tymczasem suwnica wcale nie jest optymalnym wyborem do obsługi hali produkcyjnej. W wielu przypadkach znacznie lepiej sprawdzi się tutaj akumulatorowy żuraw przejezdny.

 

Czym właściwie jest taki żuraw? Jakie są jego zalety i czy rzeczywiście może w 100% zastąpić klasyczną suwnicę? O tym wszystkim rozmawiamy z Kazimierzem Stecem, właścicielem firmy LogisTech, która jest oficjalnym dystrybutorem akumulatorowych żurawi przejezdnych włoskiej marki JMG.

 

e-maszbud.pl: Akumulatorowy żuraw przejezdny nie jest jeszcze powszechnie znanym sprzętem w naszym kraju. Przybliżmy więc czytelnikom to rozwiązanie.

 

Kazimierz Stec: Żurawie przejezdne nie są oczywiście żadną nowością, bo stosuje się je w przemyśle od dawna. W przypadku produktu JMG innowację stanowi natomiast napęd akumulatorowy. Dzięki niemu żuraw może przenosić znaczne ciężary bez udziału człowieka, w czym przypomina właśnie suwnicę. Napęd elektryczny ma same zalety. Jest nie tylko bardzo tani w eksploatacji, ale też nie generuje spalin, co pozwala na pracę żurawia w zamkniętych pomieszczeniach czy nawet w strefach zagrożonych wybuchem. Ponadto akumulatorowe żurawie przejezdne nie emitują hałasu i spełniają najbardziej wyśrubowane normy BHP.

 

E-maszbud.pl: Brzmi jak opis doskonałego substytutu suwnicy.

 

Kazimierz Stec: Tak i nie. Uważam, że akumulatorowe żurawie przejezdne JMG wcale nie muszą być traktowane w kategoriach substytutu suwnicy. Biorąc pod uwagę ich wydajność i niezaprzeczalne zalety, nierzadko okazują się być po prostu lepszym rozwiązaniem i powinny być oczywistym wyborem dla przedsiębiorców budujących lub modernizujących swoją halę produkcyjną.

... cdn.

 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

Zapraszamy.

01/02/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU