REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Agregaty prądotwórcze Endress z technologią DUPLEX plus - niskie koszty eksploatacji w standardzie

Pomimo całkiem nieźle rozbudowanej sieci energetycznej wciąż trudno jest sobie wyobrazić prowadzenie wielu robót bez „ubezpieczenia” w postaci agregatu prądotwórczego. Z tego sprzętu korzystają nie tylko wykonawcy prac budowlanych czy drogowych, ale także służby ratownicze. Każdy profesjonalny użytkownik wymaga od agregatu jednego: niezawodności. Miłym dodatkiem będzie też niski apetyt na paliwo oraz bardzo dobra funkcjonalność. Wszystkie te cechy charakteryzują linię agregatów prądotwórczych Endress z technologią DUPLEX plus. W tym artykule przyjrzymy się bliżej dwóm modelom: ESE 606 DHG-GT ES oraz ESE 1006 DHG-GT ES.

 

Najważniejsze zalety agregatów Endress z linii DUPLEX plus

 

DUPLEX plus to technologia, której podstawowym zadaniem jest obniżenie kosztów eksploatacji agregatu prądotwórczego. Ma to duże znacznie w przypadku urządzeń o sporej mocy, które z zasady wymagają częstego uzupełniania zbiornika paliwa, co nie jest ani wygodne, ani tym bardziej ekonomiczne. Z badań firmy Endress wynika, że technologia DUPLEX plus pozwala obniżyć zużycie benzyny aż o 30%.

 

Na ograniczeniu apetytu silnika na paliwo korzysta nie tylko wykonawca, ale także środowisko. Technologia DUPLEX plus została opracowana również po to, by obniżyć emisję szkodliwych spalin do atmosfery. Warto wspomnieć o ograniczeniu poziomu głośności, co ma niebagatelne znaczenie dla komfortu pracy.

 

Wszystkie agregaty prądotwórcze Endress z technologią DUPLEX plus posiadają stopień ochrony IP 54, co umożliwia korzystanie z nich w wilgotnym i zapylonym środowisku. Bezszczotkowa, elektronicznie sterowana prądnica synchroniczna gwarantuje bezawaryjną pracę i wysoką stabilność napięciową na poziomie +/- 1% przy agregatach trójfazowych.

 

Agregaty Endress z linii DUPLEX plus to oczywisty wybór dla fachowców, którzy chcą kupić lub wynająć sprzęt o wysokim poziomie bezawaryjności. Wyeliminowanie szczotek pozwoliło osiągnąć trwałość aż 20.000 motogodzin pracy. Wspomnijmy również o 200% asymetrii obciążenia pracy oraz o jednoczesnym zastosowaniu odbiorników elektronicznych i indukcyjnych. Wszystko to sprawia, że agregaty prądotwórcze Endress z linii DUPLEX plus bardzo dobrze sprawdzają się na rynku wynajmu (bezawaryjność, duża wydajność).

... 


Pełna wersja artykułu już jutro, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

31/07/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU