REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Agregaty prądotwórcze Endress do zastosowań profesjonalnych - niezawodność zawsze w standardzie

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiekolwiek dużego placu budowy bez agregatów prądotwórczych. Nawet w sytuacji, gdy plac jest zapatrzony w energię z sieci, zawsze warto mieć „opcję awaryjną”, która umożliwi kontynuowanie prac w razie awarii czy przerwy technologicznej. Na rynku agregatów panuje ogromna konkurencja, jednak od lat pozycji jednego z liderów z powodzeniem broni firma Endress. Co decyduje o tak dużym zaufaniu wykonawców do agregatów niemieckiego producenta? Pokażemy to na przykładzie kilku wybranych modeli do zastosowań profesjonalnych.

 

Ponad 100 lat doświadczenia

 

Firma Endress produkuje agregaty prądotwórcze od 1914 roku. Tak długi staż na rynku nie może być dziełem przypadku. Niemiecka marka wypracowała sobie zaufanie przedsiębiorców, którzy dobrze wiedzą, że na jej agregatach można polegać w każdych warunkach. Sama solidność to jednak za mało, by dziś skutecznie walczyć o klienta. Dlatego Endress stawia na innowacje.

 

W agregatach niemieckiego producenta znajdziemy rozwiązania realnie poprawiające sprawność urządzeń, ułatwiające ich obsługę, a także chroniące środowisko naturalne. Znakiem rozpoznawczych współczesnej gamy agregatów Endress jest technologia Duplex, która dopasowuje parametry zespołu prądotwórczego do aktualnego zapotrzebowania na moc. Dzięki temu maleje zużycie paliwa, wydłuża się też okres eksploatacji urządzenia.

 

Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest system ECOtronic. Jego zadaniem jest zmniejszanie prędkości obrotowej silnika benzynowego w momencie, gdy nie ma zapotrzebowania na pełną moc. Przyczynia się to nie tylko do redukcji zużycia paliwa, ale także ma pozytywny wpływ na stan powietrza.

 

Oczywiście to tylko wybrane technologie, które znalazły zastosowanie w agregatach Endress. Z punktu widzenia użytkownika kluczowe znaczenie ma natomiast to, aby urządzenie gwarantowało maksymalną wydajność i niezawodność. Jest to szczególnie ważne w przypadku agregatów do zastosowań profesjonalnych. Przyjrzyjmy się najciekawszym propozycjom z tej kategorii.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy poniedziałek - w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

 

18/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU