REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Agregaty prądotwórcze Endress. Brak prądu na budowie to już nie problem

Realizacja jakiejkolwiek inwestycji budowlanej bez energii elektrycznej jest fizycznie niemożliwa. Wykonawcy bardzo często zmagają się jednak z problemem braku dostępu do prądu lub z długimi przerwami w jego dostawie. Trudno sobie zatem wyobrazić funkcjonowanie profesjonalnego placu budowy bez agregatów prądotwórczych. Tutaj nie ma miejsca na eksperymenty. Sprzęt musi gwarantować odpowiednią wydajność i niezawodność. Właśnie dlatego dużym zaufaniem wykonawców cieszą się agregaty prądotwórcze firmy Endress, która produkuje swoje urządzenia od 1914 roku. W tym numerze e-maszbud.pl przyglądamy się urządzeniom z linii Professional GT.

 

Endress Professional GT 3,0 – 12,0 kVa

 

W tej gamie produktowej znajdziemy w sumie 8 modeli, w tym cztery wyposażone w elektryczny starter z akumulatorem. Agregaty są napędzane silnikami benzynowymi Hondy lub Briggs&Stratton o mocach od 5,5 do 21 KM, mogącymi wyprodukować prąd o mocy ciągłej od 3 do 12 kVa. Są to bardzo wydajne urządzenia z prądnicą synchroniczną. Warto podkreślić, że pomimo znacznych możliwości w zakresie generowania energii, agregaty zachowują kompaktową budowę i można je bez problemu transportować dzięki składanym uchwytom i kółkom.

 

Agregaty posiadają zabezpieczenie przeciwwilgociowe klasy IP23. Producent zastosował w nich innowacyjny system Dual-Voltage, dzięki któremu możliwe jest dostarczanie pełnej mocy agregatu dla różnych odbiorników, w tym elektronarzędzi, urządzeń ogrodniczych lub budowlanych, kompresorów lub pomp czy nawet spawarek inwerterowych. Sprzęt może również pełnić funkcję zasilania awaryjnego.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w piątek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

27/06/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU