REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Agregaty malarskie Titan Tools: maksymalna wydajność w każdych warunkach

Spośród wielu urządzeń wykorzystywanych w profesjonalnych pracach remontowych czy wykończeniowych, agregaty malarskie należą do zdecydowanie najpopularniejszych. Ekipy wykonawcze sięgają po nie zawsze wtedy, gdy malowanie ręczne byłoby nie tylko bardzo czasochłonne, ale też nieopłacalne ze względu na wysokie zużycie farby i wydłużenie okresu realizacji prac. W momencie, gdy do pomalowania jest znaczna powierzchnia, agregat malarski będzie po prostu niezastąpiony. 


Wybór agregatów malarskich różnych producentów jest bardzo duży, ale profesjonaliści niezmiennie najchętniej sięgają po urządzenia marki Titan Tools, które w swojej ofercie posiada firma iSprzęt.pl. We współpracy z naszym partnerem przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych modeli tego producenta, sprawdzających się przy realizacji różnych prac malarskich. 


Dlaczego warto wybrać agregaty malarskie Titan Tools?


Agregaty malarskie Titan Tools oferują doskonały stosunek ceny do jakości wykonania i wydajności, a także są przy tym bardzo funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Wykonawcy chwalą je również za oszczędność, co przekłada się na niższe koszty pracy. 


Agregat malarski to sprzęt do profesjonalnego zastosowania, który powinien służyć wykonawcy przez bardzo długi czas, gwarantując dokładnie taką samą wydajność bez względu na warunki eksploatacji. Pod tym względem urządzenia Titan Tools dystansują wiele konkurencyjnych rozwiązań, zachowując przy tym korzystną cenę zakupu. 


Titan Controlmax1900 SKID


To pierwszy agregat w naszym zestawieniu, którego wizytówką jest zmniejszone aż o 55% rozpryskiwanie farby. Dzięki temu urządzenie realnie ogranicza koszt prowadzenia prac malarskich. Ten model należy do innowacyjnej generacji agregatów HEA, które – w porównaniu ze standardową technologią Airless – gwarantują o wiele większą precyzję i wyższy komfort pracy. HEA to delikatniejszy strumień farby, co przekłada się na uzyskanie efektu gładkiej, wręcz satynowej powierzchni. 


Z obsługą prezentowanego agregatu poradzi sobie nie tylko profesjonalista, ale też amator. Maszyna jest wyjątkowo przyjazna użytkownikowi, a do tego uniwersalna – można przy jej pomocy nakładać zarówno farby ścienne, jak i emalie czy impregnaty. Nie ma przy tym potrzeby rozcieńczania farby.
Warto również wspomnieć, że agregaty z linii HEA są aż trzykrotnie wytrzymalsze niż porównywalne modele bezpowietrzne  . W modelu TitanControlmax 1900 SKID znajdziemy wiele funkcjonalnych rozwiązań, jak bezpieczny i łatwy system odblokowania tłoka, regulator ciśnienia czy wytrzymały i lekki aluminiowy stelaż. 


Agregat standardowo jest wyposażony w pistolet natryskowy LX-80”, wąż o długości 15 m, dysze HEA: 311, 515 i 619, manometr, 3 filtry (biały, żółty, czerwony) oraz przedłużkę pistoletu (30 cm).

... cdn.

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym. Zapraszamy do lektury.

  
 

31/03/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU