Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

Podczas targów GaLaBau w Norymberdze w dniach 14-17 września 2016, na stoisku 336 w hali 07, Doosan Bobcat EMEA zaprezentuje szeroką gamę swoich maszyn kompaktowych i mocowań dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

 

Firmy ogrodnicze i zajmujące się architekturą krajobrazu mogą skorzystać z ponad 70 różnych rodzajów osprzętu maszyn kompaktowych Bobcat. W rzeczywistości, osprzęt Bobcat jest odpowiedni dla prawie każdego zastosowania. Aby to pokazać, firma zaprezentuje wybór osprzętów takich jak równiarki, ślimaki i zaciski hydrauliczne do wykorzystania w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu.

 

Koparki Bobcat

 

W centrum uwagi na GaLaBau będą kompaktowe koparki Bobcat, a zwłaszcza model elektryczny E10 (na wystawie w obszarze demo). W pełni funkcjonalny prototyp tej napędzanej w całości elektrycznie mini-koparki o masie operacyjnej wynoszącej około jedną tonę, przyciągnął wiele uwagi podczas swojej premiery na targach Bauma 2016. Jest to elektryczna, bezemisyjna wersja odnoszącej sukcesy mini-koparki Bobcat E10, jednego z najbardziej popularnych modeli w zakresie kompaktowych koparek Bobcat.

 

Na wystawie GaLaBau znajdą się również modele koparek kompaktowych E17, E19 i E20 z obecnej edycji kompaktowych koparek ważących 1-2 tony.  Te uniwersalne koparki to doskonałe połączenie wysokiej mocy, łatwej obsługi i krótkiego czasu cyklu. Zapewniają one również przestronne i wygodne miejsca dla operatora, są solidne i cechuje je znakomity dostęp dla konserwacji i serwisowania.

 

Wybór na wystawie, obejmujący również modele E26, E35, E50, E55 (obszar demo) i E85, zapewnia szerokie spojrzenie na różne rozmiary maszyn Bobcat.

 

Ładowarki kompaktowe kołowe i gąsienicowe Bobcat

 

Przez długi czas sprawdzoną i popularną ładowarką kompaktową był model S100, doskonale nadający się do stosowania w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu. Przy wadze operacyjnej wynoszącej zaledwie 1800kg (łącznie z łyżką), ładowarka kompaktowa S100 zapewnia nominalną zdolność operacyjną 457kg i obciążenie dumpingowe 915kg. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom - wysokości 1878mm, długości 2262mm (bez mocowań) i szerokości 1167mm - modelem S100 daje się łatwo manewrować w ciasnych przestrzeniach.

 

Pokazywane są również dwie kompaktowe ładowarki gąsienicowe, modele T450 i T770. To bardzo potężne maszyny, zapewniające doskonałą trakcję dzięki trwałości ich układów gąsienicowych.

 

Modele S450 (pokazywany w obszarze demo) oraz T650 (wyposażony w równiarkę laserową), będą miały za zadanie pokazać jak potężne są te maszyny mimo swoich kompaktowych wymiarów.

 

Pokaz maszyn na wystawie GaLaBau uwieńczył model ładowarki teleskopowej Bobcat TL358.

 

Bobcat tłum. e-maszbud.pl

Targi GaLaBau: Bobcat prezentuje potężne maszyny kompaktowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia