REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 Professional - wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Nowa szlifierka kątowa GWS 750 Professional firmy Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125 mm imponuje wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności. Szlifierka wyróżnia się smukłą geometrią obudowy, która znacznie ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Silnik szlifierki kątowej GWS 750 Professional dzięki całkowicie nowej konstrukcji z ulepszoną wentylacją, zapewnia o 15% wyższą moc.

 

Podczas prac nad modelem GWS 750 Professional konstruktorzy narzędzia koncentrowali się na zapewnieniu dłuższej żywotności narzędzia. W porównaniu do poprzedniego modelu w szlifierce ulepszono koncepcję napędu i wentylacji. Zastosowana w nowym modelu przekładnia jest wyjątkowo wytrzymała. Zoptymalizowano także szczeliny wentylacyjne. Pomogło to znacząco obniżyć poziom emisji drgań i hałasu narzędzia, co wpłynęło pozytywnie na czas pracy i żywotność szlifierki kątowej GWS 750 Professional. Wnętrze narzędzia jest zabezpieczone przed wnikaniem pyłu, zanieczyszczeń i odprysków materiału. Dzięki niewielkiej wadze (tylko 1,8 kg) użytkownik nie odczuwa zmęczenia nawet podczas dłuższego czasu pracy.
 
Ulepszona ergonomia zapewnia lepszą kontrolę narzędzia


Zoptymalizowana, wąska rękojeść szlifierki kątowej GWS 750 Professional zapewnia bardziej komfortową pracę. Ergonomiczna konstrukcja narzędzia zapewnia lepszą kontrolę i większą precyzję pracy. Także tempo pracy jest znacznie szybsze, nawet w miejscach trudno dostępnych, gdzie bezpieczeństwo narzędzia ma szczególne znaczenie. Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 Professional jest wyposażona w wytrzymałą osłonę tarczy oraz blokadę ponownego rozruchu, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu narzędzia np. po awarii zasilania.
 
GWS 750 Professional firmy Bosch – prawdziwie uniwersalna szlifierka kątowa


Korzystna relacja ceny do wydajności sprawia, że nowa szlifierka kątowa Bosch GWS 750 Professional jest uniwersalnym narzędziem przydatnym w wielu branżach. Wszechstronność ta wspomagana jest przez szeroką gamę osprzętu, np. tarcze tnące, tarcze ścierne, tarcze diamentowe lub szczotki. W przypadku obróbki metalu szlifierka umożliwia szybkie wykonanie takich prac jak cięcie i przycinanie metalowych rur, blach i szyn stalowych, ale także szlifowania i czyszczenie szczotkami tych materiałów. Dzięki odpowiedniemu osprzętowi szlifierką kątową można także wygładzać spawy, krawędzie i nierówności z kształtek, ciąć beton, kamień i płytki lub usuwać farbę i rdzę.

 

Bosch

08/11/16

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU