REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

Największa z najmniejszych: nowa minikoparka Wacker Neuson ET16

Poruszając temat robót ziemnych, nie sposób pominąć koparki. Nowa koparka gąsienicowa ET16 marki Wacker Neuson idealnie nadaje się do prac wykopowych w wąskich przestrzeniach, oferując użytkownikowi doskonałe warunki pracy dzięki swojej przestronnej kabinie.

 

Prezentując nową minikoparkę ET16, która na jesieni 2016 roku zastąpi sprawdzony model 1404, Wacker Neuson ponownie pokazuje, że kompaktowe gabaryty i wysoką wydajność da się jednak ze sobą pogodzić. Model ET16 bez problemu dostanie się do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas prac w pomieszczeniach, na placach budowy w obszarach miejskich lub w budownictwie ogrodowym i krajobrazowym, jak również we wszystkich miejscach zastosowania, gdzie często należy pracować na ograniczonej przestrzeni. Ze względu na teleskopowo rozsuwane podwozie, które można regulować w zakresie 990 mm do 1 300 mm, minikoparka umożliwia operatorowi pracę w wąskich przejazdach, posiadając jednocześnie wysoką stabilność z rozsuniętym podwoziem. Dzięki ciężarowi roboczemu od 1,6 tony nowa minikoparka optymalnie sprawdzi się podczas prac na delikatnych powierzchniach, umożliwiając tam bezproblemowe sterowanie. Niewielka waga transportowa, która mieści się w granicach od 1 400 kg do 1 600 kg sprawia, że do transportu modelu ET16 wystarczy normalna przyczepa samochodowa. Boczne elementy lemiesza są połączone z lemieszem, co eliminuje potrzebę montażu lub dodatkowych narzędzi.

...

Wacker Neuson

 

Więcej na temat nowej koparki Wacker Neuson przeczytacie Państwo w nadchodzącym, październikowym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia