Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Już w maju, w stolicy Wielkopolski, ponownie spotkamy się z producentami i dystrybutorami maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego oraz specjalistycznego. W tym roku, od 23 – 25 maja, targi INTERMASZ odbędą się pod hasłem „Maszyny dla Budownictwa i Energetyki”, a towarzyszyć im będą jedne z najważniejszych w Polsce targów branży energetycznej – EXPOPOWER. 

 

Targi INTERMASZ po raz kolejny będą doskonałą okazją dla firm budowlanych, drogowych, wyburzeniowych, żwirowni czy także kopalń odkrywkowych, aby przyjrzeć się najnowszym propozycjom produktowym prezentowanym przez najważniejsze i najbardziej znane marki w jednym miejscu.

Dodatkowym atutem będzie możliwość przyjrzenia się światowym trendom, innowacjom i wyzwaniom m.in. z zakresu bezpieczeństwa energetycznego w ramach targów EXPOPOWER. Co najważniejsze, spotkamy tutaj wyłącznie profesjonalistów (targi EXPOPOWER rok rocznie przyciągają uwagę aż 9500 osób!), wśród których przeważać będą osoby decyzyjne z firm wykonawczych oraz specjaliści odpowiedzialni za inwestycje oraz rozwój infrastruktury energetycznej. Będzie to zatem znakomita okazja aby „odmłodzić”, rozszerzyć bądź uzupełnić swój park maszyn i sprzętu pomocniczego, a także nawiązać nowe, perspektywiczne kontakty biznesowe.

 

Energy Future Week – mocne natężenie wiedzy.


Wraz z targami INTERMASZ oraz EXPOPOWER przygotowywany jest cykl wydarzeń dedykowanych branży energetycznej. Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, a także wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej. Energy Future Week to przede wszystkim jednak miejsce wymiany międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do dalszego rozwoju oraz poszukiwania najbardziej efektywnych rozwiązań. 

INTERMASZ, EXPOPOWER – Poznań, 23 – 25 maja 2017. Dołącz do nas!

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Maszyny i sprzęt budowlany znów w Poznaniu!
15 maja 2017

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia