REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

Maszyna do drobnych napraw na gorąco Schäfer-Technic Blow-Patcher HT-D

Tytułowa maszyna bywa nazywana remonterem do asfaltu. To od razu zdradza, jakie jest jej przeznaczenie. Drobne uszkodzenia nie zawsze wymagają wymiany nawierzchni. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu można usunąć różne wyrwy, nawet nieco głębsze. Jak z tym zadaniem radzi sobie maszyna do drobnych napraw na gorąco Schafer-Technic Blow-Patcher HT-D?

 

Schafer-Technic Blow-Patcher HT-D – czym się wyróżnia?

 

Maszyna została zamontowana na podwoziu w układzie tandemowym. Posiada zbiornik drobnego tłucznia w wersji bliźniaczej, czyli dwukomorowej, który umożliwia dokonywanie napraw przy użyciu dwóch różnych frakcji tłucznia, np. 2-5mm i 5-8mm. Znacznie podnosi to jej uniwersalność.

 

Zbiornik drobnego tłucznia ma pojemność 4500 litrów. Bliźniacza wersja zbiornika jest zamocowana na ramie pomocniczej o mocnej konstrukcji. Precyzyjne dozowanie drobnego tłucznia do pojemnika wtryskującego jest wykonywane przy użyciu przenośników ślimakowych o napędzie hydraulicznym z przekładnią bezstopniową. Przenośniki ślimakowe pracują niezależnie od siebie i mogą być dowolnie włączane za pomocą dźwigienki sterowniczej umieszczonej na rozwidlonej głównej dźwigni sterowniczej operatora.

...

 

Więcej na ten temat w bieżącym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych. 
Zapraszamy do lektury.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia