REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Krety Tracto-Technik Grundomat serii P i N: niezawodne w każdych warunkach

Przeciski pod drogami i nasypami są obecnie powszechnie stosowaną metodą przy budowie różnego rodzaju instalacji. Na terenach zurbanizowanych zwykle nie ma możliwości całkowitego rozebrania nawierzchni czy innych obiektów architektonicznych. Gdy pojawia się potrzeba np. doprowadzenia instalacji wodociągowej czy elektrycznej, idealnym rozwiązaniem będzie właśnie przecisk. Wykorzystuje się do tego specjalne krety. Czołowym producentem tego sprzętu jest firma Tracto-Technik. W tym artykule prezentujemy możliwości kretów Grundomatserii P i N, z akcentem na modele 95, 130 i 180.

 

Krety Tracto-Technik Grundomat serii P

 

Ta seria urządzeń wyróżnia się znakomitą uniwersalnością. Dzięki bogatemu wyborowi akcesoriów i dużej dostępności modeli o różnych długościach, krety Tracto-Technik serii P mogą być wykorzystywane zarówno do wykonywania zaawansowanych, jak i znacznie mniej wymagających przecisków.

 

Charakterystycznym elementem kretów serii P jest korpus chromowany wewnątrz i na zewnątrz, co gwarantuje bardzo wysoką odporność urządzenia na uszkodzenia. Jakość wykonania kretów Tracto-Technik serii P jest na najwyższym poziomie. Świadczy o tym chociażby zastosowanie uszczelnienia tłoka , głowicy dłutowej, a także taśm ślizgowych. Wszystko to zapewnia bardzo dobrą wydajność, minimalizuje zużycie powietrza oraz zapobiega wnikaniu brudu, co mogłoby spowodować znaczną utratę mocy.

 

Stopniowana głowica wiercąca zastosowana w kretach tej serii jest hartowana, co oczywiście ma bezpośredni wpływ na żywotność urządzenia. Ponadto głowica pracuje w systemie dwutaktowym. Zapewnia to doskonałą precyzję i wydajność posuwu.

 

Głowica stopniowana (tylko taka jest dostępna w kretach serii P), jest przeznaczona do pracy w każdym gruncie wypieralnym. Zasada jej pracy jest stosunkowo prosta. Końcówka dłuta wybija otwór pilotowy, przez który stopniowo wypierany jest grunt. Wstępne rozbicie struktury gruntu przyspiesza proces posuwu i stabilizuje ruch głowicy.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek - w nowym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych. Zapraszamy.

29/08/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU