REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

Koparka krocząca Menzi Muck M2 – idealna w trudnym terenie

Koparki kroczące są bardzo przydatnym sprzętem w trudnym terenie, gdzie duża wydajność nie jest tak ważna, jak znakomite właściwości podwozia. Prezentujemy tegoroczną nowość – Menzi Muck M2. To jedna z najbardziej uniwersalnych maszyn w tej klasie, która wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrymi parametrami w zakresie ekonomiczności.

 

Parametry maszyny

 

Menzi Muck M2 może imponować swoimi cechami roboczymi. Maszyna unosi materiał na wysokość maksymalnie 3 metrów przy obciążeniu 5400 kilogramów, 4,5 metra przy 3100 kilogramów i 6 metrów przy 2000 kilogramów. To bardzo dobre wartości, które czynią koparkę niezwykle uniwersalną.

 

Maszynę napędza silnik marki Deutz o mocy 75KM, który spełnia normę emisji spalin EU Stage IIIB / US Tier IV. Jak zapewnia producent jednostka ma potencjał, aby być jeszcze bardziej ekologiczną. Tym, co najważniejsze dla właściciela, jest jej ekonomiczność. Dzięki zastosowaniu systemu APM udało się ograniczyć zużycie paliwa nawet o 30% przy wykonywaniu konwencjonalnych zadań. Operator w każdej chwili może skorzystać z pełnej mocy dzięki funkcji Power.

 

W układzie hydraulicznym na uwagę zasługuje system Sensitive Load Sensing, który zapewnia odpowiednią precyzję i stabilność wysięgnika, dzięki czemu utrata materiału jest znacznie mniejsza, a praca postępuje szybciej.

...

 

Więcej na ten temat już za tydzień - w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

Zapraszamy.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia