REKLAMA

Koparka gąsienicowa Hyundai HX380 L z najbardziej ekonomicznym silnikiem w swojej klasie

Hyundai bardzo dzielnie rozpycha się na europejskim rynku i ma coraz więcej argumentów, aby przekonać potencjalnych klientów do swojej jakości. Najnowszym z nich jest koparka gąsienicowa HX380 L, która uzupełnia bardzo udaną serię HX składającą się z aż 13 maszyn. Koparka o masie blisko 39 ton wyróżnia się przede wszystkim znakomitym układem napędowym, w którym pierwsze skrzypce gra nowoczesny silnik.

 

Koparka gąsienicowa Hyundai HX380 L – wydajna i oszczędna

 

Maszyna jest napędzana silnikiem marki Cummins, który spełnia normę emisji spalin EU Stage IV i oferuje moc aż 344 KM. W jednostce tej został zastosowany bardzo nowoczesny układ paliwowy Xtra-High, który zapewnia stałe ciśnienie wtrysku bez względu na obciążenie. Dzięki temu operator ma do dyspozycji bardzo dużą moc w pełnym zakresie obrotów.

 

Imponująco prezentuje się parametr zużycia paliwa. W porównaniu do jednostki stosowanej w serii 9A może być ono niższe nawet o 19%. To nie tylko zasługa optymalnego wykorzystania mocy, ale także szeregu dodatkowego wyposażenia wpływającego na ekonomię pracy. Warto tutaj wymienić chociażby tryb ECO oraz precyzyjne wskazania na kolorowym wyświetlaczu – operator ma stały dostęp do informacji na temat aktualnego zużycia paliwa, wie też, czy silnik pracuje w najbardziej ekonomicznym i ekologicznym zakresie obrotów.

...

 

Więcej na temat koparki gąsienicowej Hyundai HX380 L już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

Zaprawszamy.

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia