Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

Zaprojektowany przez firmę Hidromek kompaktor "Hidromek Vision" ("Hidromek Vision Compactor") został nagrodzony podczas jednego z najbardziej prestiżowych konkursów sprzętu IF DESIGN 2016. Nagroda została przyznana w kategorii "Profesjonalny Pomysł".

 

Kompaktor "HMK Vision Compactor", zaprojektowany z myślą o roku 2025, jest pełen rewolucyjnych i innowacyjnych pomysłów, które mogą wiele nam zdradzić o tym, jakiego typu produktów grupy Hidromek możemy spodziewać się w przyszłości. Wśród tych rewolucyjnych rozwiązań możemy znaleźć m.in. zmieniający kształt bęben i tylne opony zapewniające bezbłędną adaptację maszyny do różnych warunków gruntowych. Widzimy wśród nich także kabinę z możliwością wykonania obrotu o 360 stopni oraz GHT (Ground Hardness Tester), czyli Tester Twardości Masy, którego zadaniem jest analiza warunków gruntowych i załączenie bębna oraz opon. To tylko kilka przykładowych innowacji.

 

Nagrody przyznawane podczas IF Design to jedne z najważniejszych międzynarodowych wyrazów uznania dla niezwykłych, niebanalnych i innowacyjnych pomysłów. Są one już tradycyjnie uznawane za prestiżowy symbol doskonałości w projektowaniu. Nagrody IF Design są przyznawane nie tylko za jakość maszyn, ale również za innowacyjne podejśrzyjazność dla środowiska i jakość produktów, z których są lub będą wykonywane. Kompaktor "HMK Vision Compact" otrzymała nagrodę "IF Design 2016" w kategorii "Profesjonalny Pomysł". Nie jest to zresztą pierwsza nagroda przyznana Hidromekowi. Firma ta zdobyła już nagrody takie jak: Nagroda dla Najlepszego Pomysłu za koparko-ładowarkę z serii Maestro (podczas konkursu Design Turkey 2008), Nagroda dla Dobrego Pomysłu za koparkę z serii Gen (podczas konkursu Design Turkey 2010), Nagroda dla Dobrego Pomysłu 2012 oraz Nagroda Produktu IF (2012).

 

 

Hidromek
tłum. e-maszbud.pl

Kolejna nagroda podczas IF Design dla Hidromeka!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia