REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

Hitachi rozszerza ofertę 6. serii maszyn budowlanych

Firma Hitachi Construction Machinery (Europe) uzupełniła swoją ofertę koparek Zaxis-6  i ładowarek kołowych ZW-6. Zostały one zaprojektowane i wykonane tak, aby sprostać wymaganiom klientów z Europy. 

 

Uniwersalność i niskie koszty eksploatacji

 

Tym, co łączy te dwie maszyny, jest przede wszystkim wysokiej jakości wykonanie przy użyciu przetestowanych materiałów i elementów składowych, które gwarantują wyjątkową uniwersalność maszyn. Nowe modele zostały wprowadzone w ramach kampanii marketingowej HCME - "Bez kompromisu". Celem firmy było pokazanie, że klienci mogą i powinni jak najwięcej wymagać od nowych maszyn Hitachi należących do serii 6. Jednym z takich wymogów jest prawdopodobnie najniższy z możliwych koszt utrzymania maszyn.

 

Koparki gąsienicowe Zaxis-6

 

Seria Zaxis-6 to pięć koparek o średnich i dużych rozmiarach. Te pierwsze to koparki od modelu ZX130-6 do ZX210LC-6, a drugie - koparki ZX690LCH-6 i ZX890LCH-6. Na tą serię składa się również nowy model ZX240LCN-6, który dzięki wąskiemu podwoziu jest idealną maszyną do transportu po wąskich drogach, a także modele skrętne o niewielkich tyłach - ZX135US-6 i ZX225USLC/USRLC-6, które świetnie radzą sobie podczas pracy w niewielkich pomieszczeniach.

...

 

Więcej na ten temat już w czwartek, 22 grudnia - w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

Zapraszamy.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia