Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Na targach CONEXPO-CON/AGG 2017 Caterpillar przedstawił nowy portal Cat Connect, który zapewnia łączność kierownikom ds. sprzętu ze wszystkimi zasobami — od największych maszyn do prac ziemnych po najmniejsze agregaty, włączając w to zarówno lekkie, jak i ciężkie pojazdy ciężarowe oraz pojazdy użytkowe. Nowe technologie Cat Product Link łączą sprzęt dowolnych marek i typów, z zasilaniem lub bez zasilania, i umożliwiają przesyłanie wszystkich raportów w ramach jednego systemu VisionLink.

 

Nowe technologie udostępniają wiele kanałów komunikacji — łączność komórkową, satelitarną i Bluetooth — aby w pełni sprostać potrzebom konkretnych zasobów i użytkowników. Natomiast systemy są tworzone z myślą o łatwej instalacji „plug and play” oraz stosowania aplikacji na urządzenia mobilne. Zapasowy akumulator do urządzeń zasilanych przez maszynę oraz akumulatory o długiej trwałości do urządzeń pracujących na sprzęcie bez zasilania gwarantują niezawodną eksploatację.

 

Nowe urządzenie z systemem Product Link do monitorowania maszyn produkcyjnych jest skalowalne, przez co w razie potrzeby możliwe jest rejestrowanie większej ilości danych — od godzin pracy maszyny i jej lokalizacji, przez parametry stanu maszyny i dane dotyczące wydajności. Natomiast nowe urządzenie monitorujące do zasobów bez zasilania, np. osprzętu roboczego i przyczep, przesyła jedynie dane o lokalizacji. Innowacyjne urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth do łączności z systemem VisionLink, który umożliwia kierownikom zdalną kontrolę sprzętu przy użyciu smartfonów, tabletów i komputerów.

 

Nowy sprzęt do monitorowania pojazdów ciężarowych można zamontować w lekkich i ciężkich pojazdach niezależnie od marki, także w półciężarówkach, pojazdach serwisowych i do przewozu materiałów. Za pomocą łączności komórkowej system dostarcza informacje, które zwiększają bezpieczeństwo operatora, jak również stanowią pomoc dla kierowników ds. produkcji i konserwacji.

 

Caterpillar

Caterpillar: nowe opcje systemu Product Link

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia