Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

Na targach CONEXPO-CON/AGG 2017 Caterpillar przedstawił nowy portal Cat Connect, który zapewnia łączność kierownikom ds. sprzętu ze wszystkimi zasobami — od największych maszyn do prac ziemnych po najmniejsze agregaty, włączając w to zarówno lekkie, jak i ciężkie pojazdy ciężarowe oraz pojazdy użytkowe. Nowe technologie Cat Product Link łączą sprzęt dowolnych marek i typów, z zasilaniem lub bez zasilania, i umożliwiają przesyłanie wszystkich raportów w ramach jednego systemu VisionLink.

 

Nowe technologie udostępniają wiele kanałów komunikacji — łączność komórkową, satelitarną i Bluetooth — aby w pełni sprostać potrzebom konkretnych zasobów i użytkowników. Natomiast systemy są tworzone z myślą o łatwej instalacji „plug and play” oraz stosowania aplikacji na urządzenia mobilne. Zapasowy akumulator do urządzeń zasilanych przez maszynę oraz akumulatory o długiej trwałości do urządzeń pracujących na sprzęcie bez zasilania gwarantują niezawodną eksploatację.

 

Nowe urządzenie z systemem Product Link do monitorowania maszyn produkcyjnych jest skalowalne, przez co w razie potrzeby możliwe jest rejestrowanie większej ilości danych — od godzin pracy maszyny i jej lokalizacji, przez parametry stanu maszyny i dane dotyczące wydajności. Natomiast nowe urządzenie monitorujące do zasobów bez zasilania, np. osprzętu roboczego i przyczep, przesyła jedynie dane o lokalizacji. Innowacyjne urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth do łączności z systemem VisionLink, który umożliwia kierownikom zdalną kontrolę sprzętu przy użyciu smartfonów, tabletów i komputerów.

 

Nowy sprzęt do monitorowania pojazdów ciężarowych można zamontować w lekkich i ciężkich pojazdach niezależnie od marki, także w półciężarówkach, pojazdach serwisowych i do przewozu materiałów. Za pomocą łączności komórkowej system dostarcza informacje, które zwiększają bezpieczeństwo operatora, jak również stanowią pomoc dla kierowników ds. produkcji i konserwacji.

 

Caterpillar

Caterpillar: nowe opcje systemu Product Link
15 maja 2017

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia