REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

CB10 Caterpillar - nowy walec do asfaltu z oscylacyjnym układem wibracyjnym

Firma Caterpillar Inc. poinformowała o kolejnym produkcie w swojej poszerzonej ofercie walców do asfaltu — modelu z układem wibracyjnym. Nowy model CB10 to 10-tonowy walec do asfaltu, który można wyposażyć w bęben łączący zalety układu oscylacyjnego i wibracyjnego. Model CB10 z układem oscylacyjnym powstał w oparciu o sprawdzoną trwałość i wydajność dotychczasowych walców do asfaltu Cat® i jest rozwiązaniem, które gwarantuje wykonawcom większą uniwersalność, produktywność oraz wyższe zyski.

 

Projekt układu oscylacyjnego firmy Caterpillar

 

Układ stanowi połączenie wysokich i wydajnych wibracji pionowych przedniego bębna Caterpillar z nowym układem oscylacyjnym w tylnym bębnie. Przedni bęben z pionowymi wibracjami jest dostępny z układem dwóch amplitud, pięciu amplitud lub systemami Versa-Vibe™ i zapewnia wstępne zagęszczenie, podczas gdy wydajny tylny bęben oscylacyjny zapewnia optymalną gładkość i zagęszczenie.

 

Układ oscylacyjny wykorzystuje sprawdzone rozwiązanie podwieszanego obciążnika mimośrodowego, opracowane przez firmę Caterpillar. Przeglądy tego układu są wymagane co 2 lata / 2000 godzin pracy, co pozwala wykonawcom na wydłużenie czasu sprawności oraz ograniczenie kosztów rutynowych konserwacji. Trwały układ przeniesienia napędu wykorzystuje unikalny układ napędu pasowego, który pozwala na dwukrotnie większe obciążenie niż układy z paskami zębatymi oraz zapewnia niezawodne działanie. Dodatkowo wzmocniony płaszcz bębna zapewnia wyjątkowo dobrą odporność na różne mieszanki oraz wyjątkową fakturę, zagęszczenie i gładkość powierzchni.

...

CAT


Więcej na ten temat już wkrótce, w styczniowym numerze e-maszbud.pl

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia