REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

CASE 580ST – wydajność to domena nie tylko największych maszyn

Ta maszyna nie jest rynkową nowością, ponieważ znajduje się w ofercie amerykańskiego producenta od dobrych kilku lat, ale mimo to warto napisać o niej nieco więcej. Głównie dlatego, że CASE 580ST przy niewielkich rozmiarach oferuje znakomite właściwości robocze, wcześniej zarezerwowane dla znacznie większych maszyn. O uniwersalności tej koparko-ładowarki mogą się przekonać polscy przedsiębiorcy, ponieważ model został włączony do oferty wynajmu firmy HKL – jednego z liderów na rynku wynajmu maszyn budowlanych.

 

CASE 580ST – mała, mocna, zwinna

 

Koparko-ładowarka CASE 580ST gościła już na łamach E-maszbud.pl – kilka miesięcy temu opisywaliśmy jej specjalną wersję ze zmienioną konstrukcją części koparkowej z wysięgnikiem Extendahoe (lepsza widoczność, większa siła zrywania). Teraz przyjrzymy się bliżej możliwościom roboczym podstawowej wersji maszyny.

 

CASE 580ST cechuje bardzo kompaktowa budowa. Maszyna świetnie radzi sobie na ograniczonej przestrzeni, co znacznie wpływa na jej uniwersalność. Może być wykorzystywana zarówno do precyzyjnych prac (jak melioracja), jak i do robót ogólnobudowlanych. Źródłem jej wydajności jest przede wszystkim bardzo nowoczesny silnik FPT o pojemności zaledwie 3,4 litra, który oferuje moc 97KM. Mała pojemność może budzić obawy przedsiębiorców, ale w praktyce okazuje się w zupełności wystarczająca.

...

 

Więcej na ten temat w nadchodzącym, najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia