REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych serwisów internetowych:

Branżowy Katalog Firm B2B: mpc24.pl

Serwis ogłoszeniowy: ogloszenia.mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

AUTOS: oferta produktów marki Rota również do maszyn budowlanych

Im większy wybór dostawców części, tym lepiej dla przedsiębiorców działających w branży budowlanej. Dlatego rozwój firmy AUTOS jest bardzo dobrą informacją. Na początku 2016 roku dystrybutor poszerzył swoją ofertę o części do maszyn budowlanych i był to strzał w dziesiątkę. Tym samym AUTOS idzie za ciosem i wprowadza coraz większy wybór części zamiennych do maszyn budowlanych. Teraz do oferty części zamiennych do maszyn budowlanych dołączyła również marka ROTA, której AUTOS jest oficjalnym dystrybutorem od blisko trzech lat. Do tej pory asortyment tej marki był dostępny tylko w segmencie ciężarowym.

 

Nowości w ofercie AUTOS

 

AUTOS oferuje swoim klientom wybrane części marki ROTA. Są to drążki i końcówki drążków kierowniczych do ładowarek teleskopowych JCB i koparko-ładowarek takich marek jak JCB, Caterpillar, Case, Volvo oraz Komatsu.

 

Warto podkreślić, że podzespoły ROTA cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników. Producent ten jest obecny na rynku od ponad 60 lat i specjalizuje się w produkcji elementów zawieszenia i układu kierowniczego. Części ROTA są objęte certyfikatami ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 i OHSAS 18001. Podzespoły producenta są oferowane w ponad 100 krajach na 5 kontynentach, w tym oczywiście w Polsce – również dzięki oficjalnemu przedstawicielstwu sieci AUTOS.

...

 

Więcej na temat poszerzonej oferty Firmy AUTOS, w kolejnym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

REKLAMA

  1. pl
  2. en

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia