REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

150 lat Ammanna!

W tym roku, we wrześniu Ammann obchodzi swój jubileusz. To już 150 lat działalności Amman na rynku maszyn drogowych i budowlanych.

 

- Podobnie jak reszta świata, w ciągu ostatnich 150 lat Ammann doświadczył wielu zmian. - powiedział Hans-Christian Schneider, potomek Jakoba Ammanna, który założył firmę w 1869 roku. - To, co się nie zmieniło, to nasze zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów, które oferują najlepsze rozwiązania. Wszystkie nasze produkty - od najlżejszych kompaktorów do największych wytwórni asfaltu i betonu - polegają na technologii, która pomaga klientom w pokonywaniu wyzwań, przed którymi stają na budowach na całym świecie. - dodał Schneider.
Często postęp technologiczny ewoluował przez lata, a nawet dziesięciolecia. - Innowacje w firmie Ammann nie rozpoczęły się kilka lat temu, - mówi Schneider. - Są one częścią Ammanna od samego początku.

 

Hans Christian Schneider jako przykład wskazał maszynę Macadam. Opatentowana przez Ammanna w 1908 r., wyprodukowała wczesną formę asfaltu. - Patrząc wstecz, widzimy, że ta maszyna wykorzystywała wtedy rewolucyjną technologię, - powiedział Schneider. - Patrząc w przyszłość, wiemy, że należy nadal koncentrować się na rozwoju technologii.

 

Maszyna Macadam, która wyeliminowała znaczący problem z pyłem, była również pierwszym ukłonem w kierunku zrównoważonego rozwoju. - Maszyna poprawiła stan środowiska wokół niej, - powiedział Schneider. - Było to jedno z pierwszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w budownictwie drogowym. Zrównoważony rozwój, podobnie jak technologia zorientowana na rozwiązania, jest wspólnym tematem w całej historii firmy Ammann.

...

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna w naszym najnowszym numerze e-maszbud.pl
Zapraszamy.

30/09/19

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU