REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 Building Industry Solutions - dzień drugi

Drugi dzień Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutons i Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej już za nami.

 

Podobnie jak pierwszego dnia, w salach konferencyjnych, praktycznie bez przerwy odbywały się prezentacje, konferencje i panele dyskusyjne.  Nas szczególnie zainteresowała konferencja organizowana przez Związek Zawodowy Wspólnota Pracy podczas której mówiono o żurawiach wieżowych w Polsce na przestrzeni ostatniej dekady, BHP przy obsłudze żurawi wieżowych czy o celach i historii Związku Zawodowego Wspólnota Pracy.

 

Na terenie zewnętrznym - na Poligonie Maszynowym, co kilkadziesiąt minut odbywały się krótkie pokazy maszyn, którym sprzyjała ładna pogoda. Pokazy przyciągały sporą widownię i ożywiały dzisiejszy dzień targowy.

 

W dniu jutrzejszym wystawcy i organizatorzy spodziewają się zwiększonej ilości gości ponieważ to piątek, ostatni dzień Targów no i dzień ten będzie uatrakcyjniony Półfinałem Konkursu Operatorów Polska Liga Operatorów 2018.

 

Kto jeszcze nie był i na tej edycji Targów, jutro będzie miał ostatnią okazję na zapoznanie się z ofertą wystawców i skosztowanie smakołyków oferowanych przez obecne na Targach firmy cateringowe.

 

Zapraszamy.

27/09/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU