REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Żurawie samojezdne z napędem akumulatorowym: szybko, cicho, precyzyjnie i bardzo opłacalnie!

Obsługa magazynów i placów firmowych wymaga stosowania urządzeń podnośnikowych – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Polscy przedsiębiorcy zwykle wykorzystują do tego wózki widłowe, wozidła i tzw. lifty, zdając sobie sprawę z ograniczeń tego sprzętu. W naturalny sposób rośnie więc zainteresowanie urządzeniami, które gwarantują nie tylko świetną wydajność roboczą, ale także ograniczenie kosztów i poprawę jakości środowiska pracy. W te oczekiwania świetnie wpisują się żurawie samojezdne z napędem akumulatorowym włoskiej marki JMG, których dystrybutorem na polskim rynku jest firma LogisTech.

 

Żurawie radiowe

 

Zaletą tych żurawi jest przede wszystkim bardzo kompaktowa budowa, dzięki czemu maszyny bez problemu mogą wjeżdżać do środka magazynów i swobodnie manewrować na niewielkich placach. Zdalne sterowanie radiowe jest także gwarancją bezpieczeństwa operatora, który zawiaduje pracą maszyny z pewnej odległości, mogąc dokładnie obserwować poszczególne etapy załadunku i rozładunku.

 

Linia żurawi radiowych JMG obejmuje modele o udźwigu od 2,2 do 9 ton. Wszystkie maszyny są zasilane akumulatorowo. Nie generują więc szkodliwych spalin, są bezgłośne, mogą spokojnie pracować w zamkniętych pomieszczeniach o nawet niezbyt wydajnej wentylacji. Pod tym (i nie tylko) względem żurawie dystansują każdy inny sprzęt, na czele z wózkami widłowymi.

 

Żurawie radiowe JMG są sprzętem bardzo wysokiej klasy. Jakość ich wykonania gwarantuje długą, bezproblemową eksploatację. Rama została wykonana z wzmocnionej stali, a wysięgnik z formowanej i spawanej blachy stalowej.

...cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze e-maszbud.pl

27/04/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU