REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Żurawie Pick and Carry z napędem elektrycznym: inwestycja, która się opłaca!

Zapotrzebowanie na specjalistyczne urządzenia podnośnikowe jest coraz większe, szczególnie w firmach produkcyjnych. Jednocześnie przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z mocno ograniczonych możliwości klasycznych wózków widłowych i tzw. liftów. Coraz ostrzejsze przepisy bezpieczeństwa wymuszają korzystanie z żurawi samojezdnych z napędem elektrycznym, które mogą pracować w zamkniętych pomieszczeniach. Jakie powinny być podstawowe kryteria wyboru takiej maszyny? Dlaczego warto się zainteresować żurawiami Pick and Carry z napędem elektrycznym? O tym rozmawiamy z Kazimierzem Stecem, właścicielem firmy Logistech, oficjalnego dystrybutora żurawi włoskiej marki JMG.

 

E-maszbud.pl: Jan Kowalski ma firmę produkcyjną z dużym zapleczem magazynowym. Szuka żurawia, który będzie wykorzystywany tylko doraźnie. Co by mu Pan doradził?

 

Kazimierz Stec: W takiej sytuacji zdecydowanie zalecam wybranie urządzenia, które wyróżnia się uniwersalnością zastosowania. Mam tutaj na myśli żuraw mogący pracować zarówno wewnątrz magazynu, jak i na placu firmowym. Taka maszyna powinna także umożliwiać przewożenie ładunków i gwarantować łatwość obsługi. Dobrze będzie wybrać żuraw z opcją szybkiego przezbrajania osprzętu i akcesoriów, co znacząco podnosi jego funkcjonalność. Nie będę fałszywie skromny i podsumuję to krótko: wszystkie te wymagania spełniają żurawie JMG. Jesteśmy ich oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku. To sprzęt z naprawdę wysokiej półki, cieszący się ogromną popularnością w Europie, w dodatku dostępny w atrakcyjnej cenie.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w piątek, w najnowszym numerze naszej e-gazety o sprzęcie i maszynach budowlanych.

28/03/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU