REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Łatwiejsze pomiary z nowymi dalmierzami laserowymi LDM od Milwaukee

Wszystkie nowe urządzenia są zaprojektowane adekwatnie do kluczowych potrzeb klientów, stanowiąc wartościową propozycję przy jednoczesnym ograniczeniu niepotrzebnych funkcji, maksymalnej łatwości użycia, ergonomii, dokładności i wytrzymałości.

 

Przeznaczony do pomiarów punktowych nowy 30 m dalmierz oferuje ciągły pomiar i drugi, bardziej ergonomiczny przycisk pomiarowy z boku dla ułatwienia pomiaru w każdej sytuacji.

 

Oba dalmierze laserowe 45 m i 100 m mają 50 mm kolorowy wyświetlacz, zapewniający maksymalną widoczność w słabych warunkach oświetleniowych. Posiadają one uproszczony wielojęzykowy interfejs użytkownika, który został opracowany od podstaw do szybkiej nawigacji, tak że użytkownik może wybrać funkcję i dokonać pomiaru bez zbędnej zwłoki. Funkcją, którą można znaleźć wyłącznie w dalmierzu 100 m, jest cyfrowe autopoziomowanie. Ta nowa funkcja umożliwia automatyczne dokonanie pomiaru, gdy miernik osiągnie położenie poziome, zwiększając dokładność przy pomiarach na dużych dystansach. Wbudowany inklinometr umożliwia również dokonywanie pomiarów pośrednich wysokości i długości, ułatwionych przez łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs użytkownika.

...

Milwaukee

 

Więcej na temat nowych dalmierzy laserowych LDM marki Milwaukee już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

21/06/17

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU