REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ładowarki kołowe z serii G CASE z prestiżową nagrodą 2017 Good Design

Firma CASE Construction Equipment otrzymała nagrodę Good Design™ za ładowarki kołowe z serii G – najnowszej generacji gamę maszyn z 2017 roku, wraz z którą wprowadzono rewolucyjną konstrukcję szyby przedniej oraz podniesiono poprzeczkę w zakresie komfortu operatora. To uznanie zbiegło się z 50. edycją prestiżowej nagrody, najbardziej szczytną w historii jej przyznawania ze względu na największy do tej pory udział firm z listy Fortune 500 oraz wiodących firm projektowych na świecie. Seria G była jednym z projektów produktów wybranym przez Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design i European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies spośród tysięcy zgłoszeń wysłanych przez wiodących na świecie producentów oraz projektantów branżowych. Jako zdobywca nagrody, konstrukcja ładowarki kołowej z serii G CASE stanowi od teraz część stałej kolekcji Muzeum.

Carl Gustaf Göransson, Dyrektor marki dla Construction Equipment CNH Industrial: „Seria G stanęła w szranki z najlepszymi na świecie i zwyciężyła: to szczytne wyróżnienie jest ukoronowaniem długiej historii doskonałości ładowarek kołowych CASE, gdyż przygotowujemy się do świętowania 60-lecia tej linii produktów w przyszłym roku”.

Kabina ładowarek kołowych z serii G CASE wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa środowiska operatora, elementami sterowania i interfejsem, które czynią z tej gamy najbardziej intuicyjną spośród wszystkich produktów marki i najłatwiejszą w obsłudze. Każdy element łączy w sobie smak motoryzacji z przemysłową wydajnością. 

...

Case

 

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze naszej e-gazety o maszynach i sprzęcie budowlanym.​​​​​​​

 

08/01/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU