REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Ładowarki kołowe Kramer 8155 i 8145T - kolejny krok do przodu

Kramer jest przykładem producenta maszyn budowlanych, który stawia na ewolucję. Firma wykorzystuje nowinki technologiczne (często też wprowadza je na rynek), jednak nie wpływa to na fakt, że jej maszyny wciąż są utożsamiane przede wszystkim z łatwością obsługi, niskimi kosztami serwisu i uniwersalnym zastosowaniem. Ta opinia z pewnością się nie zmieni po debiucie ładowarek kołowych Kramer 8155 i 8145T. Obie maszyny wkrótce będą miały wiele do zaoferowania, szczególnie pod względem komfortu operatora.

 

Uzupełnienie gamy

 

Te ładowarki kołowe zostały wyznaczone do roli liderów sprzedaży w gamie firmy Kramer. Szczególnie duże nadzieje są pokładane w 8155, która ma wszelkie argumenty, by stać się jedną z najpopularniejszych ładowarek w klasie 9-tonowej. Takiej maszyny w ofercie Kramera bardzo brakowało. Nic dziwnego, że producent zastosował w niej najlepsze ze swoich rozwiązań i zalicza ją do klasy Premium.

 

W praktyce ładowarki kołowe 8155 i 8145T są bliźniaczymi konstrukcjami. Łączą ze sobą wiele elementów, na czele z układem napędowym, wyposażeniem i kilkoma ciekawymi rozwiązaniami poprawiającymi komfort pracy. Nie są to jednak maszyny identyczne.

 

Różne wielkości

 

Ładowarka kołowa Kramer 8155 osiąga maksymalną masę 9800 kilogramów. To wyraźnie mniej niż w przypadku 8145T, która z kolei waży 10500 kilogramów. Na tym różnice się nie kończą. 8155 oferuje większe maksymalne obciążenie użytkowe wideł (3900 kilogramów w stosunku do 3700 kilogramów w 8145T). Ta pierwsza ładowarka ma też nieznacznie większą szuflę o pojemności 1,55 m3.

 

Najważniejsza różnica między maszynami dotyczy jednak rodzaju zastosowanego ramienia. W ładowarce 8145T, jak wskazuje litera w nazwie, znajdziemy ramię teleskopowe, dzięki któremu maszyna świetnie sprawdzi się nie tylko w branży budowlanej, ale też rolnej i przy pracach magazynowych. W modelu 8155 do wyboru jest ramię standardowe lub przemysłowe.

... cdn.

 

Więcej na ten temat już w najbliższym numerze e-maszbud.pl

27/04/18

 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Branżowego Katalogu Firm: mpc24.pl

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

Maszyna sama

Cię nie znajdzie,

ani sama się

nie sprzeda...

 

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA

BLACK WEEK Z E-MASZBUD.PL

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ NA E-MASZBUD.PL I UZYSKAJ DO -80% RABATU!!!

REKLAMA

e-maszbud.pl to e-gazeta o maszynach i sprzęcie budowlanym: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

MENU