REKLAMA

  Hitachi rozszerza ofertę 6. serii maszyn budowlanych

  Firma Hitachi Construction Machinery (Europe) uzupełniła swoją ofertę koparek Zaxis-6  i ładowarek kołowych ZW-6. Zostały one zaprojektowane i wykonane tak, aby sprostać wymaganiom klientów z Europy. 

   

  Uniwersalność i niskie koszty eksploatacji

   

  Tym, co łączy te dwie maszyny, jest przede wszystkim wysokiej jakości wykonanie przy użyciu przetestowanych materiałów i elementów składowych, które gwarantują wyjątkową uniwersalność maszyn. Nowe modele zostały wprowadzone w ramach kampanii marketingowej HCME - "Bez kompromisu". Celem firmy było pokazanie, że klienci mogą i powinni jak najwięcej wymagać od nowych maszyn Hitachi należących do serii 6. Jednym z takich wymogów jest prawdopodobnie najniższy z możliwych koszt utrzymania maszyn.

   

  Koparki gąsienicowe Zaxis-6

   

  Seria Zaxis-6 to pięć koparek o średnich i dużych rozmiarach. Te pierwsze to koparki od modelu ZX130-6 do ZX210LC-6, a drugie - koparki ZX690LCH-6 i ZX890LCH-6. Na tą serię składa się również nowy model ZX240LCN-6, który dzięki wąskiemu podwoziu jest idealną maszyną do transportu po wąskich drogach, a także modele skrętne o niewielkich tyłach - ZX135US-6 i ZX225USLC/USRLC-6, które świetnie radzą sobie podczas pracy w niewielkich pomieszczeniach.

  ...

   

  Więcej na ten temat już w czwartek, 22 grudnia - w najnowszym numerze naszej e-gazety o maszynach budowlanych.

  Zapraszamy.

  REKLAMA

  REKLAMA

  Kliknij mnie
  Kliknij mnie

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  1. pl
  2. en

   wyszukaj na e-maszbud.pl:

   e-gazeta o maszynach budowlanych: nowości, wiadomości, prezentacje, wydarzenia

   1. pl
   2. en